Кругляк сосни в Україні продається в кожному регіоні, і обирати тут варто винятково виходячи розрахунку територіальної вигоди. Така можливість відкрита ще з лютого минулого року, а тому буде це Харків, або Полтава – немає значення. Для Української універсальної біржи, 1 лютого 2020 року стала значущою датою, оскільки саме тоді було запущено проект реалізації кругляку, який приніс популярність цій товарній біржі.

До того, як кругляк стали купувати за принципом онлайн-торгів системи Прозорро, його купували та продавали за системою прямих договорів. Звичайно, прямі договори завжди були в супроводі тіньової схеми, будь на приховання обсягу, або знищення конкуренції.

Про конкуренцію взагалі не могло бути і мови, оскільки закупівлі проводились по запланованому сценарію, а компанії, котрі намагались втрутитись просто на просто знизували умовами, котрі на справді не виконувались. Відтепер ця процедура відкрита і реформована.

В чому полягає реформа

Реформа полягає в тому, що кожен учасник онлайн-аукціонів, котрі проводяться на офіційному майданчику системи Прозорро.Продажі, самостійно має можливість переглянути всю інформацію про лот, іншого учасника та документи, які супроводжують угоду. Ніяких прихованих доступів та закритих даних, все відкрито та прозоро.

Постановою Кабінету Міністрів України було чітко встановлено необхідність представників зеленого сектору реалізовувати 25% свого матеріалу саме через біржу, та вони й раді це робити, оскільки на товарних біржах немає проблем із замовниками та реалізацією угоди.

Якщо є бажання дізнатись про проведення угод з кругляком в Полтаві, то достатньо перейти за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupiti-kruglyak-sosni-u-poltavi-na-prozorrosale/ та ознайомитись із корисною інформацією. На тому ж сайті можна зареєструватись для участі в електронних торгах, же супроводжувати угоди будуть представники однієї з найкращих товарних бірж України.

Українська універсальна біржа може відзначитись не лише статистичними даними а минулий рік, а й професіоналізмом своїх працівників. Постійно на зв’язку, винятково корисні поради та надання інструкцій щодо користування платформою – все це не може надати кожен представник ТБ. Тому прямо зараз варто ознайомитись із правилами та спробувати прийняти участь, хоча б в одному аукціоні.